Tüyap Fuar Merkezi Yanı, Özyurtlar Rezidans metrobüs son durakta bulunan işletmemiz, yenilenen odalarıyla hijyenik, konforlu, güvenli ve 7/24 hizmet vermektedir. 

Tüyap Fuar Merkezine yakın lokasyonda günlük daire arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çok sayıda günlük kiralık dairemizi profesyonel ekibimiz ile lüks otel kalitesinde sizlere sunuyoruz.

Tüyap Fuar Merkezinin hemen arkasında bulunan Özyurtlar Rezidans içerisinde bulunan dairelerimize sizleri bekliyoruz.

Tüyap Günlük Daire

Tüyap Günlük Daire Fiyatları

İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezine Gelen Ziyaretçilerin Yüksek Fiyatlı Otellere Mecbur Kalmaması İçin Uygun Fiyatlı Konaklama Hizmeti Sunan Günlük Kiralık Daire Seçeneklerine Yöneldiklerini Biliyoruz.

Konaklama ihtiyaçlarından tasarruf etmek isteyen fuar ziyaretçilerimize ucuz otel konforunda günlük kiralık daire hizmetini sunuyoruz. Otel konforunda hizmet veren günlük kiralık daire hizmetimiz müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutabilmek için sürekli kendini yenilemektedir.

Tüyap yanı Özyurtlar’da bulunan günlük kiralık daire fiyatlarıyla çok fazla talep görmektedir. Günlük kiralık daire rezervasyonu telefonu için hemen ara tuşuna tıklayabilirsiniz. Günlük dairelerin saatlik ve gecelik fiyatları için bize arayabilirsiniz.